اداره فرهنگ و ارشاد اسلامي شهرستان كيار

این وبلاگ جهت پوشش و اطلاع رسانی فعالیت های اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان کیار طراحی شده است.

با سلام ... ورود شمارا به وبلاگ اداره فرهنگ و ارشاد اسلامي شهرستان كيار خوش آمد میگویم ... برای مشاهده کامل مطالب از آرشیو مطالب وبلاگ استفاده کنید.

طی مراسمی از هنرمندان عکاس حائز رتبه های برترو شایستگان تقدیر شرکت کننده در اولین جشنواره استانی عکس چهارمحال و بختیاری با حضور مدیر کل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی استان چهارمحال و بختیاری و جمعی از مدیران و مسئولان شهرستان کیار تقدیر شد.
گزارش پایگاه خبری تحلیلی کیار بیدار:
مراسم اختتامیه اولین جشنواره استانی عکس چهارمحال و بختیاری به میزبانی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی در محل کتابخانه عمومی شهید قدوسی شلمزار برگزار شد.
در این مراسم که با حضور مدیر کل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی استان چهارمحال و بختیاری، امام جمعه شهرستان کیار، معاون فرماندار شهرستان کیار وجمعی از مدیران و مسئولان شهرستان کیار برگزار شد از 6هنرمند حائز رتبه برتر و شایسته تقدیر حاضر در این جشنواره تقدیر شد.
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان کیار در حاشیه این مراسم به پایگاه خبری تحلیلی کیار بیدار گفت: در اولین دوره از جشنواره استانی عکس چهارمحال و بختیاری 61نفر از هنرمندان عکاس آثار خود را به دبیر خانه جشنواره ارسال کردند که 280اثر به دبیرخانه جشنواره رسید.
وی در ادامه گفت: پس از داوری آثار توسط سه داور خبره و عکاس و با در نظر گرفتن معیارهای تدوین شده در فراخوان جشنواره تعداد 9اثر از آثار رسیده حائز شایسته تقدیر شناخته شدند که هیئت داوران در نهایت 3 اثر را به عنوان رتبه های اول تا سوم انتخاب و 6 اثر دیگر را به عنوان آثار شایسته تقدیر معرفی کردند.
سید یدالله حسینی اسامی هنرمندان برتر این جشنواره را به شح زیر اعلام کرد:


1-آقای مجید شمس با ارسال تصویر چوب بازی  حائز رتبه اول2-سرکار خانم مریم آل مومن با ارسال تصویر کوچ حائز رتبه دوم


3-آقای هادی حکمی با ارسال تصویر درخت و مرد حائز رتبه سوم

و هنرمندان و آثار شایسته تقدیر نیز به شرح زیر اعلام شد:

1-آقای هادی حکمی با ارسال تصویر تک درخت و پیرزن


2-آقای مصطفی یوسفی با ارسال تصویر آبشار زرد لیمه


3-آقای مرتضی محمودیان با ارسال تصویر خانه های گلی روستا


4-آقای مجید شمس با ارسال تصویر رقص محلی عشایر


5-آقای مجید شمس با ارسال تصویر  منظره ابرها


6-آقای عادل نصیری با ارسال تصویر ماهیگیری
انتهای پیام/580ک

[ ] [ ] [ mahan_mahdi_teshniz ]

[ (0) نظر]

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان کیار از هنرمندان خواست جهت اطمینان از رسیدن آثار ارسالی به دبیر خانه اولین جشنواره عکاسی عکس چهارمحال و بختیاری مطمئن شوند.
سید یدالله حسینی در گفتگو با پایگاه خبری تحلیلی کیار بیدار گفت:تعداد قابل توجهی از آثار هنرمندان به دبیرخانه اولین جشنواره عکاسی عکس چهارمحال و بختیاری رسیده است و با توجه به تمدید مهلت ارسال آثار به دبیر خانه جشنواره انتظار می رود آثار بیشتری از هنرمندان عکاس استان چهارمحال وبختیاری به دبیر خانه جشنواره عکاسی برسد.
وی از هنرمندان خواست در صورت ارسال آثار خود از طریق پست الکترونیک  از دبیرخانه تائیدیه رسید آثار به صورت پست الکترونیک دریافت کنند یا با مراجعه حضوری به دبیر خانه یا تماس تلفنی از رسیدن آثار خود به دبیر خانه اولین جشنواره عکاسی عکس چهارمحال و بختیاری اطمینان حاصل کنند.
حسینی پست های الکترونیک chbakh.aks@gmail.com و chbahk.aks@gmail.com را جهت ارسال آثار هنرمندان عکاس به دبیرخانه جشنواره عکاسی و شماره تماس های 32624232و 32624233را جهت تماس و پیگیری تائیدیه رسید آثار اعلام کرد.
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان کیار آخرین مهلت ارسال آثار به دبیر خانه جشنواره عکاسی عکس چهارمحال و بختیاری را 27 دی ماه سال جاری اعلام کرد.
انتهای پیام/580ک
 

[ ] [ ] [ mahan_mahdi_teshniz ]

[ (1) نظر]

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان کیار از تمدید مهلت ارسال آثار هنرمندان عکاس به اولین جشنواره استانی عکاسی عکسچهارمحال و بختیاری خبر داد.
سید یدالله حسینی در گفتگو با پایگاه خبری تحلیلی کیار بیدارگفت:اولین جشنواره استانی عکس چهارمحال و بختیاری با اتقبال خوب هنرمندانعکاس در دو سطح آماتور و حرفه ای مواجه شد و  اغلب هنرمندان صاحب اثر  با ارسال آثار خود به دبیر خانه در این جشنواره حضور یافتند.
وی افزود: از زمان آغاز فراخوان تا کنون بیش از 200اثر فاخر در موضوعات جشنواره به دبیر خانه این جشنواره رسیده است.
حسینی در ادامه گفت: پیش از این آخرین مهلت ارسال آثار هنرمندان 20 دی ماه اعلام شد که با توجه به تعداد آثار رسیده به دبیر خانه در آخرین ساعات روز 20 دی آخرین مهلت ارسال آثار از 20 دی ماه به 27 دی ماه افزایش یافت تا تعداد بیشتری از هنرمندان با ارسال تصاویر زیبا و در خور تقدیر در این جشنواره حضور یابند.


به گزارش پایگاه خبری تحلیلی کیار بیدار فراخوان اولین جشنواره استانی عکس چهارمحال و بختیاری در 3 موضوع جاذبه های طبیعی استان چهارمحال و بختیاری، آداب و رسوم محلی و طبیعت  با محوریت آسیب شناسی منتشر شد.
دبیر خانه این جشنواره در اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان کیار و مراسماختتامیه و معرفی آثار برترف و شایسته تقدیر در شهر شلمزار مرکز شهرستان کیار برگزار می گردد.
انتهای پیام/580ک

[ ] [ ] [ mahan_mahdi_teshniz ]

[ (0) نظر][ ] [ ] [ mahan_mahdi_teshniz ]

[ (0) نظر]


[ ] [ ] [ mahan_mahdi_teshniz ]

[ (0) نظر]

مراسم تعزیه خوانی دهه اول محرم به همت 20گروه تعزیه خوان در شهرها و روستاهای شهرستان کیار برگزار شد.

مراسم تعزیه خوانی و شبیه خوانی دهه اول محرم امسال نیز همچون سال های گذشته به همت گروه های تعزیه خوانی شهرهای شلمزار، گهرو، دستنا و روستاهای قلعه ممکا، جعفر آباد، تشنیز، امیرآباد، سلم، قلعه تک،  خراجی، سرتشنیز، حاجی آباد و  دزک برگزار شد.
تعزیه خوانی گروه قاسم بن الحسن(ع) -شهرگهرو

تعزیه خوانی گروه حضرت علی اصغر(ع) شهر گهرو

تعزیه خوانی گروه قمر بنی هاشم شهر گهرو

تعزیه خوانی گروه باب الحوائج شهر گهرو

تعزیه خوانی گروه تعزیه روستای قلعه ممکا

تعزیه خوانی گروه علی اکبر علیه السلام روستای جعفر آباد

تعزیه خوانی گروه حضرت زهرا سلام الله علیها شهر شلمزار

تعزیه خوانی گروه 14معصوم شهر دستنا

تعزیه خوانی گروه روستای سلم

تعزیه خوانی گروه حضرت قمر بنی هاشم علیه السلام روستای تشنیز

[ ] [ ] [ mahan_mahdi_teshniz ]

[ (0) نظر]

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان کیار از برگزاری جشن های بزرگداشت عید سعید غدیر در نقاط مختلف این شهرستان  به همت کانون های فرهنگی هنری مساجد شهرها و روستا ها با همکاری پایگاه های مقاومت بسیج خبر داد.


وی گفت: این جشن ها در در روستاهای دزک، گشنیز جان، سرتشنیز، قلعه ممکا، دوپلان، برنجگان  و  شهرهای  دستنا، شلمزار، گهرو برگزار شد.

[ ] [ ] [ mahan_mahdi_teshniz ]

[ (0) نظر]

جمعی از هنرمندان, هنر دوستان، شعرا و دوستداران فرهنگ و هنر با گردآمدن دور هم اولین مراسم بزرگداشت عباس ارشاد،شاعر فقید ناغانی را برگزار کردند.

[ ] [ ] [ mahan_mahdi_teshniz ]

[ (0) نظر]

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان کیار از تمدید مهلت ارسال آثار شاعران طنز پرداز به پنجمین جشنواره استانی شعر طنز خبر داد.
سید یدالله حسینی در گفتگو با خبرنگار کیار بیدارگفت: هنرمندان و شاعران طنز پرداز علافقمند به شرکت در پنجمین جشنواره استانی شعر طنز می توانند تا 8 مهر آثار خود را در سه موضوع آب نعمت الهی، دنیای مجازی و آزاد به دبیر خانه این جشنواره به آدرس شلمزار، خیابان آزادی، جنب فرمانداری، اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان کیار یا به پست الکترونیکtanzekiar@yahoo.comو tanzekiar@gmail.com ارسال نمایند.

وی شماره تلفن های 32624232 و 32624233 اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستانکیار را آماده پاسخگویی به هنرمندان اعلام نمود و افزود هنرمندان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر به وبلاگ جشنواره شعر طنز کیار و همچنین وبلاگ اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی کیار مراجعه کنند.
حسینی 8 مهر را آخرین مهلت ارسال آثار هنرمندان به دبیر خانه جشنواره اعلام کرد و افزود این زمان قابل تمدید نیست.
انتهای پیام/580ک

[ ] [ ] [ mahan_mahdi_teshniz ]

[ (0) نظر]اعضای ستاد برگزاری پنجمین جشنواره شعر طنز شهرستان کیار جهت برنامه ریزی و برگزاری هر چه بهتر جشنواره  در محل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان کیار تشکیل جلسه دادند .

[ ] [ ] [ mahan_mahdi_teshniz ]

[ (0) نظر]

مجله اینترنتی دانستنی ها ، عکس عاشقانه جدید ،
X